11. KARMSTOL, retro 1960/70-tal, "Arka", YNGVE EKSTRÖM

Vit. Rundad rygg med spjälor och karm på oval sits med snedställda ben. "Arka" introducerades 1955. Bruksslitage, smuts.

Varunr 1765671

9 Juni 2013

Klubbslag4.00 SEK5.00 SEK 2.200 SEK21.00 SEK22.00 SEK23.00 SEK24.00 SEK

Utrop 2000 SEK

2.000 SEK2013-06-09 08:06
1.900 SEK2013-06-08 21:52
1.400 SEK2013-05-24 11:28
1.300 SEK2013-06-03 21:36
700 SEK2013-05-31 20:59
600 SEK2013-05-28 22:13
400 SEK2013-05-24 13:25
100 SEK Startpris

Auktion #71 - Solkraft, söndagen den 9 juni 12:00, i Solna

7 juni 10-16 8 juni 11-15 9 juni 10-12 därefter faller klubban! Övriga tider enligt överenskommelse.

Budgivningen är öppen och föremål tillkommer dagligen. Lycka till!

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 45 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.