30. ASSIETTER, 12 st, retro 1955-1962, "Colorado", STIG LINDBERG för Gustavsberg

8 svarta samt 4 limegröna assietter. "Colorado" tillverkades 1955-1962. Bruksslitage, repor.
Diameter 17 cm.

Varunr 1772324

9 Februari 2014

Klubbslag6.00 SEK7.00 SEK8.00 SEK 950 SEK27.00 SEK28.00 SEK

Utrop 800 SEK

950 SEK2014-02-07 13:15
900 SEK2014-02-09 11:29
800 SEK2014-02-08 13:46
550 SEK2014-01-28 20:25
100 SEK Startpris

Auktion #81 - Förnyelse, söndagen den 9 februari klockan 12.00, i Solna

7 februari 11-16 8 februari 10-15 9 februari 10-12

Varmt välkomna till helgens visning & auktion

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 60 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.