14. STOLAR, 8 st, 1900-tal, mahogny, rokokostil

Balusterbricka, randig klädsel på sitsar. Smärre bruksslitage.

Varunr 1778591

14 December 2014 19:00

Klubbslag20.00 SEK21.00 SEK22.00 SEK23.00 SEK 5.200 SEK8.00 SEK9.00 SEK10.00 SEK11.00 SEK12.00 SEK13.00 SEK

Utrop 5000 SEK

5.200 SEK2014-12-13 15:04
5.000 SEK2014-12-14 15:22
3.800 SEK2014-11-27 10:23
1.400 SEK2014-12-13 14:15
350 SEK2014-11-30 23:15
200 SEK Startpris

Nätsöndag #17 - 14 december, Söndagen den 14 december klockan 19:00

Fredag (12/12) 11-16 Lördag (13/12) 11-15

Auktionsstart idag klockan 19.00.

Inloggning till auktionsportalen öppnar klockan 18.30.

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 60 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.