1. CHIFFONJE, mahogny, 1800-tal

Upptrappat krön ovan låda, skrivklaff och 3 byrålådor. Bruksslitage, sprickor i faneret, små fanerskador / stötskador.
Höjd 145, 108x51.5 cm.

Varunr 1786914

3 April 2016 19:00

Klubbslag2.00 SEK3.00 SEK4.00 SEK5.00 SEK6.00 SEK7.00 SEK 2.000 SEK25.00 SEK26.00 SEK27.00 SEK28.00 SEK29.00 SEK30.00 SEK

Utrop 3000 SEK

2.000 SEK2016-04-03 18:42
1.900 SEK2016-03-17 15:42
1.200 SEK2016-03-19 20:36
200 SEK Startpris

3 april 2016 - Formstad Auktioner, Söndag den 3 april klockan 19.00

Fredag (1/4) mellan 11-16 Lördag (2/4) mellan 11-15 Söndag (3/4) mellan 11-15

Inloggning till auktionsportalen är nu öppen.

Fredag (1/4) 11-16
Lördag (2/4) 11-15
Söndag (3/4) 11-15

Realtidsauktion
Söndag den 3 april med start klockan 19.00
Inloggning till auktionsportalen öppnar 18.30

Inlämning pågår - Kontakta kundtjänst på mail eller telefon 08-28 31 00 om du har något du vill sälja.

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 60 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.