42. VITRINSKÅP, mahogny, 1900-talets senare del, England

Något utskjutande krön med dekor av tandstav. Skåpdörrar med vitrin och spröjsverk. 2 lådor. 2 skåpdörrar. Bruksslitage.
Höjd 192, 96x42 cm.

Varunr 1786989

3 April 2016 19:00

Klubbslag18.00 SEK19.00 SEK20.00 SEK 1.100 SEK20.00 SEK21.00 SEK22.00 SEK23.00 SEK

Utrop 1200 SEK

1.100 SEK2016-04-03 19:12
1.000 SEK2016-04-03 19:12
800 SEK2016-04-03 18:04
750 SEK2016-03-16 13:38
200 SEK Startpris

3 april 2016 - Formstad Auktioner, Söndag den 3 april klockan 19.00

Fredag (1/4) mellan 11-16 Lördag (2/4) mellan 11-15 Söndag (3/4) mellan 11-15

Inloggning till auktionsportalen är nu öppen.

Fredag (1/4) 11-16
Lördag (2/4) 11-15
Söndag (3/4) 11-15

Realtidsauktion
Söndag den 3 april med start klockan 19.00
Inloggning till auktionsportalen öppnar 18.30

Inlämning pågår - Kontakta kundtjänst på mail eller telefon 08-28 31 00 om du har något du vill sälja.

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 60 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.