31. LARS LARSSON, skulptur, järn, signerad

I form av tjur, på sockel i trä.
Smärre ytslitage, mindre märken på träsockel.
Höjd 23 cm, längd 24 cm.

Varunr 1807601

17 Maj 2020 19:00

Klubbslag19.00 SEK20.00 SEK21.00 SEK22.00 SEK23.00 SEK 3.000 SEK20.00 SEK21.00 SEK22.00 SEK23.00 SEK24.00 SEK

Utrop 4000 SEK

3.000 SEK2020-05-15 15:01
2.800 SEK2020-05-08 16:25
200 SEK Startpris

17 maj - Formstad Auktioner, Söndag den 17 maj klockan 19.00

Endast online (Det finns möjlighet till privat visning för specifika objekt under torsdag (14/5) och fredag (15/5). Kontakta oss för att boka tid)

Katalogen är komplett! Varmt välkommen till vår online-auktion!

Endast online!

Utlämning av inropade föremål
Måndag (18/5) 10-18
Tisdag (19/5) 10-18
Onsdag (20/5) 10-18

* Övrig tid enligt överenskommelse.
> Samtliga utrop

Slagavgift 80 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.