1. INTERNATIONAL WATCH CO, Schaffhausen, armbandsur

Herrur med boett i stål, mekaniskt urverk, cal. 88.
Bruksslitage, urtavla med fläckar och mindre skador, nytt glas.
Boettens diameter 33 mm, urtavlans diameter 30 mm.

Varunr 1808557

4 Oktober 2020 19:00

Klubbslag12.00 SEK13.00 SEK14.00 SEK15.00 SEK16.00 SEK17.00 SEK 4.000 SEK20.00 SEK21.00 SEK22.00 SEK

Utrop 5000 SEK

4.000 SEK2020-10-03 18:30
3.800 SEK2020-09-22 16:48
1.500 SEK2020-10-01 18:32
1.300 SEK2020-09-27 09:30
200 SEK Startpris

4 oktober - Formstad Auktioner, Söndag den 4 oktober klockan 19.00

För närvarande sker endast tidsbokad visning för specifika objekt. Ring 08-28 31 00 eller kontakta info(a)formstad.se för mer information.

Varmt välkommen till vår oktoberfest!

> Klicka här för att komma till auktionen! Klockan 19:00 börjar vi!

Allt gott och lycka till!

Slagavgift 80 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.